Drogi Kliencie:
MAMY PRZYJEMNOŚĆ SERDECZNIE ZAPROSIĆ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Zadzwoń i przekonaj się, że nasza oferta jest na każdą kieszeń!
Luksusowa usługa za rozsądne pieniądze.


= PROMOCJA DLA KLIENTÓW NA ROK 2016! =


Cennik

Zajmujemy się kompleksową dekoracją i strojeniem okazjonalnym, wnętrz sal weselnych, kościołów i samochodów Pary Młodej a także realizujemy życzenia specjalne klientów w tym zakresie.

Ile kosztuje dekoracja sali weselne lub kościoła na ślub? Cena usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od materiałów jakie zostaną użyte na życzenie klienta. Ceny dekoracji nie są stałe lecz dopasowywane są do klienta - jego oczekiwań jak i możliwości finansowych. 

Nasza oferta usług dekoracyjnych kierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Zadzwoń i przekonaj się, że każdego stać na nasze usługi, bowiem jest to luksus za przystępną cenę.

Do wyboru posiadamy:
- różnego rodzaju święce i świeczniki,
- kwiaty sztuczne bądź żywe, w zależności od oczekiwań pary młodej,
- wazony i różnego rodzaju misy i naczynia szklane na świece i kwiaty,
- materiały ozdobne w różnej kolorystyce i stylu (do wyboru klienta)
- podświetlana ściana za parą młodą
- różnego rodzaju balony i ich zestawy.

Każdy klient do wyboru otrzyma minimum dwie oferty - tańszą i droższą. Pierwsza z nich jest węższa a druga zawiera bardziej rozbudowaną gamę elementów dekoracji. Możliwe jest także łączenie ofert i wówczas wszelkie szczegóły uzgadniane są indywidualnie.

Po uzgodnieniu oferty (mailowo, telefonicznie bądź na spotkaniu), wykonujemy indywidualnie na życzenie klienta, kompozycję dekoracyjne z użyciem świec, kamieni ozdobnych, balonów, piór, kwiatów i materiałów (woal, tiul, organza, kresz, etc.). Wszystkie użyte materiały są wysokiej jakości.

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebook'u Decoro a zyskają Państwo nie tylko aktualne informację o naszych usługach i promocjach ale i zniżkę w wysokości 5%!'
Dekoracje weselne zachodniopomorskie. Dekoracje sal weselnych, kościołów i samochodów. Goleniów Kamień Pomorski Nowogard Szczecin Świnoujście Międzyzdroje Stargard Szczeciński Gryfice Kołobrzeg

6 komentarzy:

 1. Obawialiśmy się właśnie, że dekoracja poniszczy nam samochód a mile się zaskoczyliśmy, polecami firmę Decoro, nawet puszki za samochodem fajnie dobrali:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ceny na prawdę przystępne, nie trzeba się obawiać, wszystko sprawnie i uczciwie. Decoro zrobiło wszystko za nas - polecamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli mieszkacie w okolicach goleniowa, szczecina, świnoujścia i szukasz firmy dekorującej wesela i śluby to nawet się nie zastanawiajcie, polecamy firmę Decoro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Znaleźliśmy ten link http://slubne-dekoracje.blogspot.com/2011/03/dekoracje-sal-weselnych.html i skorzystaliśmy. Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Wesele wypadło pięknie, sala była cudownie i profesjonalnie przystrojona a wszystko za bardzo dobrą cenę. Decoro dojechało do nas do domu do Szczecina aby omówić szczegóły. Polecamy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ceny dekoracji najniższe jakie udało nam się znaleźć a wykonanie na prawde super, wszystkie dekoracje starannie rozmieszczone, materiały dobrej jakości, kwiaty żywe takie jak sobie zażyczyliśmy, dosłownie do niczego nie mieliśmy i nie mamy zastrzeżeń więc szczerze możemy polecić firmę Decoro.

  OdpowiedzUsuń
 6. Osobiście uważam, że o wiele lepiej wypadlibyśmy, gdybyśmy podeszli do tego indywidualnie. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby patrzeć na tego rodzaju rzeczy grupowo. Ja w problemach prawnych korzystam z pomocy pana Adama Jeżaka (see) i osobiście uważam, że to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć.

  OdpowiedzUsuń