Drogi Kliencie:
MAMY PRZYJEMNOŚĆ SERDECZNIE ZAPROSIĆ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Zadzwoń i przekonaj się, że nasza oferta jest na każdą kieszeń!
Luksusowa usługa za rozsądne pieniądze.


= PROMOCJA DLA KLIENTÓW NA ROK 2016! =


Gdzie działa firma Decoro

Jesteśmy firmą świadczącą usługi dekoracyjne na weselach, ślubach i przy innych ważnych okazjach na terenie woj. zachodniopomorskiego.

Jesteśmy dojeżdżającą do klienta, profesjonalną i mobilną firmą wykonującą dekoracje ślubne na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Posiadamy własny sprzęt, specjalistyczny samochód i wszelkiego rodzaju inny sprzęt a wszystko po to aby Nasi klienci nie musieli się o nic absolutnie martwić i byli w 100% zadowoleni z naszych usług.

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego w okolicach takich miejscowości jak:
- Goleniów
- Kamień Pomorski
- Nowogard
- Szczecin
- Świnoujście
- Międzyzdroje
- Stargard Szczeciński
- Gryfice
- Kołobrzeg

Obsługujemy więc znaczny obszar a dodatkowo może on być powiększony z klientów z dalszych terenów po uprzednim omówieniu szczegółów ewentualnej współpracy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich którzy ślub bądź wesele planują nad Polskim morzem: Rewal, Pobierowo, Łukęcin, Niechorze, Dziwnów, Dziwnówek - z dużym powodzeniem obsługujemy te miejscowości.

Po uzgodnieniu  z klientami wszelkich szczegółów usługi, jeśli jest taka potrzeba, możemy sami nawiązać kontakt ze wskazanym przez przyszłą parę młodą domem weselnym czy też parafią w przypadku przystrajania kościoła, jak również załatwić przy tym wszelkie formalności z plebanią. Z tego powodu na nasze usługi często decydują się osoby mieszkające za granicą np. w Norwegii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii etc.Dekoracje weselne zachodniopomorskie. Dekoracje sal weselnych, kościołów i samochodów. Goleniów Kamień Pomorski Nowogard Szczecin Świnoujście Międzyzdroje Stargard Szczeciński Gryfice Kołobrzeg

2 komentarze:

  1. Decoro to prawdziwie profesjonalna firma dekorująca i pracują w niej normalni ludzkie z którymi na prawdę można się dogadać dosłownie co do wszystkiego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na terenie zachodnipomorskiego, nie znalazłam innej firmy w tak dobrej cenie jak decoro, można im zaufać. Wiola

    OdpowiedzUsuń