Drogi Kliencie:
MAMY PRZYJEMNOŚĆ SERDECZNIE ZAPROSIĆ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Zadzwoń i przekonaj się, że nasza oferta jest na każdą kieszeń!
Luksusowa usługa za rozsądne pieniądze.


= PROMOCJA DLA KLIENTÓW NA ROK 2016! =


Witamy w Decoro


Jesteśmy profesjonalną firmą dekorującą działającą na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Naszą specjalnością są oryginalne i niepowtarzalne dekoracje ślubne, dekoracje weselne oraz okolicznościowe, wykonywane indywidualnie na potrzeby klientów, danej chwili i danego miejsca.

Wykonujemy: Dekoracje sal weselnych, kościołów a także     samochodów. Korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję     100% oryginalności i zadowolenia ponieważ w naszej pracy stawiamy na szeroką gamę usług i niestandardowe rozwiązania. Przygotowujemy dekoracje na różne okazje i w różnym stylu, w zależności od wymagań klienta.

Nasze dekoracje mają za zadanie nadać odpowiedniego klimatu chwilą ważnym dla naszych klientów w jednych z najważniejszych momentów ich życia, wprowadzając uroczysty nastrój i romantyczną atmosferę. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście do Klienta. Niezdecydowanym służymy radą i doświadczeniem.

Dekoracje przez nas tworzone staramy się w pełni dopasować do Państwa oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Każda dekoracja jest unikatowym projektem przygotowanym pod konkretnego Klienta.
Firma Decoro

4 komentarze:

 1. Dziękujemy za piękną obsługę komuni, rodzice i dzieci zadowolone, a nasza opinia o firmie Decoro jak najlepsza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecamy serdecznie firmę Decoro, wystrój kościoła mówi sam za siebie, z obskurnego kościoła, zrobili coś pięknego! Mnóstwo Żywych kwiatów, świece.. coś wspaniałego! Byliśmy zachwyceni. Pozdrawiamy serdecznie Cała firmę.
  Patrycja i Marek A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy za słowa uznania i pozytywne opinie, zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

  Firma Decoro - dekoracje weselne i ślubne Zachodniopomorskie

  OdpowiedzUsuń
 4. Znakomite dekoracje, gust i elegancja - dlatego polecamy firmę Decoro. W & G. M

  OdpowiedzUsuń